Listă elevi participanţi

anul de concurs
clasa
judeţul
nume şi prenume
limba de susţinere a probei

Total elevi participanţi - 161
Nr. crt.

Nume şi prenume

Clasa

Judeţ

Unitate de învăţământ

Profesor îndrumător

Profesor cerc

Proba
în limba
76 POPA I. MARIA CRISTINA 9 SUCEAVA COLEGIUL NAŢIONAL "ŞTEFAN CEL MARE" SUCEAVA AMORĂRIȚEI CARMEN AMORĂRIȚEI CARMEN română
77 POPAN A. COSMIN 9 SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE SOLSCHI VIOREL ROTARU LIVIU română
78 PRINA M. ALEXANDRU-IONUȚ 9 OLT COLEGIUL NAŢIONAL "ION MINULESCU" SLATINA COMBEI DUMITRU română
79 SMARANDI ŞTEFAN 9 BACĂU COLEGIUL NAŢIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONEŞTI BASOC LENUȚA română
80 STĂNESCU ROBERT 9 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI STOICA IOANA română
81 ȘERBAN V. IOANA - MARIA 9 IALOMIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA BĂDELE NELA română
82 TUȘ F. TRAIAN RAREȘ 9 MARAMUREŞ COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE ŞINCAI" BAIA MARE PLITAN PETRICĂ PLITAN PETRICĂ română
83 CIURESCU RĂZVAN-MIHAIL 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI IONESCU RODICA română
84 ALEXANDRU D. NORINA-ȘTEFANIA 10 VASLUI LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU", MUN. VASLUI IGNAT CĂTĂLIN IGNAT CĂTĂLIN ȘI MUNTEANU GELU română
85 ARDELEANU GEORGE CRISTIAN 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI IONESCU RODICA IONESCU RODICA română
86 BUZDEA M.D. MATEI 10 NEAMŢ COLEGIU NAŢIONAL "PETRU RAREŞ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ HARALAMB DOREL română
87 CĂPĂȚÂNĂ RĂZVAN NICOLAE 10 BUZĂU COLEGIUL NAŢIONAL "B. P. HAŞDEU" MUNICIPIUL BUZĂU ENESCU LUMINIȚA română
88 CHIVU R. ROBERT-MIHAIL 10 DÂMBOVIŢA COLEGIUL NAŢIONAL "IENĂCHIŢĂ VĂCĂRESCU" TÂRGOVIŞTE VOICULESCU MIHAELA POPESCU MARCELA română
89 COADĂ AC ALEXANDRA GEORGIANA 10 CONSTANŢA COLEGIUL NAŢIONAL "MIRCEA CEL BĂTRÂN" CONSTANŢA BĂRARU ION BĂRARU ION română
90 COMAN ALEXANDRU SERGIU 10 MUNICIPIUL BUCUREŞTI LICEUL INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREŞTI IONESCU RODICA IONESCU RODICA română

© 2019 EVRIKA. Toate drepturile rezervate.